blog
nowe wpisy
09-Wrzesień-2018 (18.34), autor: Jan Drechsler

#18396. Gwarkowskie oko

​Wczoraj pisałem o zeszłorocznych problemach okulistycznych. Przypomniały mi się szybko, bo prawda jest taka, że teraz też mnie dopadło powtarzające się schorzenie. Jak na złość stało się to już w czasie pobytu w Niemczech. Zaczęło się od drobnego pieczenia w lewym oku, potem ból nasilał się i może nie był ekstremalny, ale złość mnie brała, bo celem wizyty za granicą nie było leżenie w łóżku i stanie się uciążliwością otoczenia.

Trzeba mieć szczęście w nieszczęściu, że przebywałem u mojej siostrzenicy, której mąż jest… okulistą. Założył mi terapeutyczne szkło kontaktowe i ból ustąpił w jednym momencie. Oczywiście, że zakraplam oko lekami, ale funkcjonuję normalnie, a przeźroczysty opatrunek mogę ściągnąć za 2 - 3 tygodnie. Przy okazji dowiedziałem się, że z podobnym problemem boryka się coraz więcej osób, a przyczyny są wielorakie.

Do tej pory stosowałem dobre metody leczenia, oczywiści oprócz tej cudotwórczej naklejki na gałkę oczną. Gdybym miał częstsze ataki, celowy byłby zabieg laserowy.

Dzięki temu, że wykroiłem sobie chwilę urlopową, mogłem rzucić okiem na Gwarki.

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.