blog
nowe wpisy
21-Listopad-2018 (20.45), autor: Jan Drechsler

#19502. Hipochondryk?

​Pojęcie bólu zostało konkretnie zdefiniowane, ale siła jego odczuwania jest subiektywna. Każdy indywidualnie opiniuje dolegliwość, poza tym jedni podobne problemy uważają za błahe, gdy ktoś inny cierpi jak na madejowym łożu.

Jeśli mnie boi głowa, to najczęściej próbuję sobie wmówić, że nic się nie dzieje. Trochę pocierpieć można, przynajmniej czuję, że ją mam.

Jednak niedawno tupanie między mózgiem, a sklepieniem czaszki chociaż wcale nie tak duże, przeszkadzało mi w koncentracji. Sięgnąłem do apteczki, ale tam nie znalazłem środków przeciwbólowych. Połknąłem witaminę C, potem jedną kapsułkę AD3, , co spowodowało ustąpienie bólu. Zastanawiam się, czy jestem hipochondrykiem, czy lekomanem?

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.