blog
nowe wpisy
14-Październik-2019 (19.11), autor: Jan Drechsler

#24091. I co dalej?

​Po wyborach, głosy oddane z takim przytupem, że aż echo się niesie. Wygrana PiS w sejmie, w senacie jakieś przepychanki, remisy albo nieznaczna przegrana. Niby wszystko wyjaśnione, ale przyziemny wyborca mojego kalibru powinien zapytać:

- I co dalej?

Tak, bo nie jest wiadome jak będzie wyglądał rząd, a przede wszystkim wiele osób pyta o premiera. Czy ten nowy będzie starym i jak starym? Mam pewne przypuszczenia, ale wraz z nimi zupełnej pewności już nie. Pytam, bo decyzja nie należy do mnie - szarego wyborcy… A może i dobrze, że nie do mnie należy, a także dobrze, że nie jestem aż tak bardzo szary, jakieś barwy mam.

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.