blog
nowe wpisy
21-Luty-2018 (21.04), autor: Jan Drechsler

#15574. Idą mrozy

​Podobno idą te mrozy… chociaż dlaczego podobno? Idą i już, nic w tym nadzwyczajnego nie należy dopatrywać. Jest ostatnia dekada lutego, więc taki stan rzeczy mieści się w ramach przyzwoitości zimy. A nazbyt ciężka ona w tym roku, w tym sezonie nie jest.

Ciężka zima może i nie jest, ale komuś chłód wyraźnie zaszkodził. Ktoś z grona znajomych wysilił się na stwierdzenie, że bardzo się interesuje wydarzeniami kulturalnymi w Tarnowskich Górach, ale o Annum Festival nie słyszał. Nie chcę być złośliwy, rozognienie sytuacji do niczego nie prowadzi, ale znam inne drogi krytyki rozdziału funduszy, niż kompletna niewiedza o mapie drogowej imprez w naszym powiecie.

Co do mapy drogowej, to na jutrzejszy wyjazd do Torunia jestem pewien, że kierowca autokaru wie jak ma jechać. Pojazd jest sprawny, wygodny, to i z pewnością ciepły. Mrozu w Toruniu nie obawiam się.

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.