blog
nowe wpisy
08-Październik-2019 (17.43), autor: Jan Drechsler

#24012. Idzie nowe

​Poprawniej byłoby - jedzie nowe. Nie nowe auto, z tym jeszcze poczekam, jakoś znowu poczułem sentyment do bryczki. A może nie względy uczuciowe, ale bardziej racjonalne podejście do sprawy, ale to tak na marginesie tego jechania nowego. Tak jechania, bo zmieniam dzisiaj opony na zimowe, w aucie zmieniam! Swoje opony mózgowo - rdzeniowe pozostawiam w stanie dotychczasowym. Nie są zużyte, dzięki nim mózg działa sprawnie, a pomysły po nim jeżdżą takie, że aż hamulce piszczą.

Idzie nowe do parlamentu, oby dożyć w spokoju do niedzielnego wieczoru. Zdecydowanie mniej jest papierowej propagandy, tak mi się zdaje analizując przesyłki w skrzynce pocztowej. Może gdzieś w miastach, ale u nas szaleństwa nie ma.

Idzie nowe we władzach europejskich. Janusz Wojciechowski został komisarzem do spraw rolnictwa. Ci, który rzucali mu kłody pod nogi nie zauważyli, że tymi kłodami przytrzasnęli sobie ręce.

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.