blog
nowe wpisy
09-Marzec-2018 (17.19), autor: Jan Drechsler

#15825. Idzie wiosna?

Po serii mroźnych dni wygląda na to, że zima opadał z sił i nieśmiało wchodzi w życie wiosna. Celsjusz zaczyna wypowiadać się dodatnio o aurze i dobrze, bo nawet ja, człowiek zimnolubny zatęskniłem za prawdziwymi promieniami Słońca.

Te promienie przecedzały się dzisiaj o poranku, kiedy pełen zapału i humoru jechałem do pracy. Przyjdzie jeszcze czas, kiedy ostre blaski prosto w twarz rano i wieczorem będą wyprowadzać z równowagi. Na razie cieszy każdy blask na wschodzie. Dojechałem do parkingu, wysiadłem z auta i… o mało nie wyrżnąłem głową o bruk. Było ślisko jak na boisku do hokeja, musiałem ostrożnie stawiać kroki.

Jeśli faktycznie idzie wiosna, to też musi uważać, bo jeśli upadnie i rozbije sobie to, czy owo, niestety zima nie będzie mogła pójść spać, a co to oznacza, nietrudno się domyślić.

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.