blog
nowe wpisy
09-Luty-2018 (21.10), autor: Jan Drechsler

#15338. Igrzyska

​Zaczęło się, Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Korei rozpoczęte. Polskie szanse medalowe są spore, ale chyba tylko w skokach narciarskich.

Moje igrzyska zaczynają się jutro, nie są zimowe, ale zimne. Po przerwie wracam na trasy biegowe. To konieczność w czasie remontu Parku Wodnego. Ruszać się należy, tego tłumaczyć nie muszę, bo zasiedzenie to szansa dla wszelakich chorób.

Gdyby rozdawano medale za wygrane w igrzyskach negocjacyjnych, dostałbym medal, a przynajmniej zająłbym punktowane miejsce. Nie teraz o tym pisać, ale wszystko w pewnej sprawie układa się dobrze.

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.