blog
nowe wpisy
09-Czerwiec-2018 (17.14), autor: Jan Drechsler

#17144. Industriada

​Ależ mi się nie chciało jechać. Agnieszka zaproponowała rano, żebyśmy z Martą pojechali do Bytomia zwiedzić obiekty Górnośląskich Kolei Wąskotorowych. Miałem w planie inne sprawy domowe, poza tym zwiedzanie w warunkach tropikalnych nie należy do przyjemności.

Jednak pojechałem. Jest tam jeszcze wiele do zrobienia, spore pole do popisu dla pasjonatów, ale bez konkretnych finansów niewiele będą mogli zrobić. Życząc szczęścia kolejom wąskotorowym zrobiliśmy zwrot do Tarnowskich Gór, do Kopalni Zabytkowej. Tutaj jakby inny świat, inna organizacja imprezy, a uczestnicy jakby weselsi. Spotkaliśmy wielu znajomych, Marta nareszcie wykazała wielkie zainteresowanie atrakcjami.

Kolejny punkt Industriady czeka nas w Karchowicach. Wieczorny koncert będzie jednym z punktów tamtejszej imprezy w Zabytkowej Stacji Wodociągowej Zawada. Też nie chce mi się jechać, ale muszę.

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.