blog
nowe wpisy
01-Grudzień-2017 (01.44), autor: numer 16

#14201. ja/jeszcze/pisze….

w listopadzie a blog bedzie juz w grudniu…. grudzien to zawsze kojarzyl sie z zima i tak zawsze bylo za moich czasow w polsce….teoretycznie to jest jeszcze jesien do 21 grudnia.

zima przywitala polske bardzo wczesnie…..

w usa jest walka o zmiany dlugoterminowe w taxach/podatkach przedstawione przez trumpa… w grudniu to sie ma dokonac… bog tylko wie co sie stanie…

ja natomiast wiem co sie stalo w drugiej kadencji 1996-2000, jak prezydentem byl bill Clinton…. reputacji to on nie mial dobrej… i u mnie tez. absolutnie i ja to tez musze przyznac ze, nie zalezalo mu na niczym bo juz 3-ci raz prezydentem nie mogl zostac i zrobil taki przekret z podatkami ze ja jako przecietny obywatel placilem o 2 tysiace $ wiecej na rok przy tych samych zarobkach jak w poprzednich latach…(a zawsze robilem moje tax/podatki sam i nikt mi nie moze wcisnac “ciemnoty”). jak bill Clinton skonczyl druga kadencje, to zostawil prawie 1 trillion$ nadwyzki (przypadek kiedy demokratyczny prezydent zostawil finanase usa w doskonalej kondycji). natomiast polglowek George bush wszystko przepuscil….

nie ma recepty na zycie i na NIC…

to tyle o pogodzie w polsce i finansach w usa, mkk.​

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.