blog
nowe wpisy
16-Lipiec-2019 (22.19), autor: Jan Drechsler

#22796. Jak mucha w latarce

​Tak właśnie gonię, a dodać zaraz muszę, że jest mi z tym bardzo dobrze. W pracy weterynaryjnej nie dosyć, że normalna praca, to jeszcze nadzorowanie praktyk. Nie narzekam, podopieczne rozgarnięte, a współpracowniczki i współpracownicy stoją na wysokości zadania.

W sprawach twórczych jedno gna do przodu, ale inne stoi albo raczej czołga się brzuchem po piasku. Można pisać i robić szopkę, ale uczestniczyć w tym samym czasie w spotkaniach, to już niezbyt.

Dlatego mam powody, żeby twierdzić, że fruwam jak mucha w latarce. Co będzie dalej, tego nie wiem. Mucha albo się z wyzwoli, albo… nie, tego nie przewiduję!

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.