blog
nowe wpisy
28-Listopad-2019 (20.15), autor: Jan Drechsler

#24811. Jak nie urok to…

​Nie skończę tytułu, bo akurat to z potocznego powiedzonka mnie dopadło. W tym czymś innym jest też sporo niespodzianki oraz przywiązania do jednego miejsca.

Teraz, kiedy tyle spraw mam na głowie, dodatkowo przypadło badanie biegłości wykrywania włośni. Ktoś widocznie obudził się przed końcem roku, że ma do wykonania plan rzeczowy. Mnie takie badanie nie parzy, ani nie ziębi, pod warunkiem, że wykonuję to w czasie bez dodatkowych spraw do załatwienia i programów do realizacji.

Trudno, jakoś pogodzę jedno z drugim i trzecim, a może także z czwartym. abo to pierwszy raz mam urwanie głowy?

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.