blog
nowe wpisy
15-Lipiec-2019 (20.48), autor: Jan Drechsler

#22782. Jak nowa!

Niedawno chyba pisałem o próbie naprawienia pralki. Na próbie skończyło się, bo awaria okazała się być poważniejsza. Uszkodzony mechanizm bębna wymagał wymiany albo… nie wymagał, ale z konsekwencją kupienia nowej. Całość przedsięwzięcia została przez Agnieszką skalkulowana, przeze mnie zaakceptowana i wyszło na to, że zamontuje się nowy bęben. Pewnie, że sam się nie zamontuje, trzeba było zawołać fachowca, który zresztą przyczynę niemocy pralki wcześniej zdiagnozował.

Dzisiaj nastąpił ten piękny moment, kiedy to pralka chodzi normalnie, to znaczy stoi jak chodzi, a nie wyje, stęka i przesuwa się po podłodze pralni. Przed momentem pożegnaliśmy fachowca. Na odchodnym powiedział:

- Firma powinna montować bardziej solidne łożyska i resztę elementów mechanicznych.

- Być może, ale z pewnością mają to tak obliczone, żeby jednak kiedyś się zepsuła.

- Jasne - zgodził się pan. - Przecież ruch w interesie musi być, komuś muszą produkować.

- Nic nie jest wieczne. Nawet płyta falista w waszbrecie kiedyś się wyprostuje! - skonstatowałem.

Nasza pralka od dzisiaj jest jak nowa. Mogę brudzić się do woli.

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.