blog
nowe wpisy
21-Lipiec-2019 (20.04), autor: Jan Drechsler

#22869. Jak nowo narodzony!

​Urodzinową biesiadę przeżyłem, chociaż przyznam się szczerze, że pewne nieumiarkowanie w jedzeniu i piciu było. A co? Jak impreza, to impreza!

Żeby pozbyć się reszty wczorajszych wtrętów pojechałem gdzie!?... Oczywiście do Parku Wodnego. Stanąłem do długiej kolejki i Bóg mi świadkiem, że gdybym wcześniej nie zerknął przez okno na basen pływacki i nie stwierdził, że mało kto pływa, to pewnikiem zrobiłbym zwrot w tył. Całe rodziny zapełniły brodziki, baseniki i ten basen z falą. Na pływackim raczej pustawo, można było popływać. Jasne, jasne! Popływać można było pod warunkiem, że się nie imprezowało w sobotę. Najgorzej nie było, zaplanowane metry przepłynąłem. Potem nieco sauny i wychodząc stwierdziłem, że czuję się jak nowo narodzony. Szkoda tylko, że lat mi nie ubyło, a najmniej męczące było wyczekiwanie w kolejce do kasy.

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.