blog
nowe wpisy
03-Lipiec-2019 (19.10), autor: Jan Drechsler

#22640. Jak się bawić, to się bawić!

​Taki dałem tytuł, ale wiele zabawy w poniższej materii nie ma. A o co chodzi?

Doszedłem do wniosku po ostatnich perypetiach dentystycznych, że trzeba zająć się na poważnie stanem uzębienia. Jeśli mam co naprawiać, poprawiać, to należy się cieszyć i szanować możliwości rozdrabniania pożywienia za pomocą sił naturalnych.

Wczoraj, po kolejnej wizycie w gabinecie dentystycznym, który mam w zasięgu wzrokowym, mój zgryz został uzupełniony. Trochę śmiesznie się czułem, ale już dzisiaj jest doskonale.

Jama ustna jest pierwszym odcinkiem układu pokarmowego (oddechowego też!), tutaj zaczynają się procesy trawienne. Nie muszę przekonywać jak wielkie znaczenie ma rozdrabniania pokarmu, czego zęby nie zrobią, tego już żołądek nie poprawi, a niestrawność może mieć źródło niepoprawności w ustach.

Dlatego poszedłem za ciosem i w niecały miesiąc poprawiłem sobie uśmiech.

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.