blog
nowe wpisy
07-Październik-2018 (21.00), autor: Jan Drechsler

#18840. Jakoś się układa

​Przyspieszyłem prace nad nowym programem, czas mnie nie goni, ale wolę skończyć tekst wcześniej, niż zakładaliśmy w zespole. Najlepsze w całym tworzeniu jest to, że kiedy nic do głowy nie przychodzi i nieco zniesmaczony swoją niemocą wybieram się na basen, to wtedy akurat pchają się pomysły. Jakoś się układa, ale pod jednym warunkiem. Muszę mieć temat teoretycznie opanowany.

Jadąc przez Zbrosławice zauważyłem kubły i wory ze śmieciami przed domami. Przecież jutro jest wywóz z naszego rejonu. Jeśli jakoś się układa cały jutrzejszy plan zajęć, to niestety tego nie wziąłem pod uwagę, że muszę popiół wynieść z piwnicy. Nie chciało się brudzić w sobotę, to teraz będzie się musiało w poniedziałek.

- Jasiu, to ty!? - spotkałem kolegę w Parku Wodnym.

- A jak sądzisz? - odpowiedziałem pytaniem.

- Co u ciebie słychać?

- Wszystko jakoś się układa - odparłem, a potem dłuższą chwilę pogadaliśmy o bieżących sprawach.

Właściwie to czemu miałoby się nie układać? Kto realizuje plany własne i wspólne z najbliższymi, to coś musi się ułożyć.

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.