blog
nowe wpisy
14-Grudzień-2019 (19.15), autor: Jan Drechsler

#25069. Jarmark świąteczny

W sobotni wieczór grudniowy, w ramach ładowania akumulatora nastroju, wybraliśmy się do Tarnowskich Gór na jarmark. Potraktowałem także wypad jako relaks po sobotniej pracy, jako zmianę klimatu duchowego, jako możliwość spotkania znajomych.

Na Rynku długo nie byliśmy, ale pobyt okazał się udany. Nabyliśmy ozdóbki świąteczne oraz niewielkiego aniołka, ceramiczną figurkę, która spodobała się Agnieszce.

Miłym dla mnie akcentem była recytacja “Tarnogórskiej pastorałki” przed występem jednego z chórów. Nie spodziewałem się tego wcale, a tym bardziej gospodarze jarmarku. Cieszę się, że jednak są pamiętane moje dawne utwory.

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.