blog
nowe wpisy
14-Marzec-2019 (16.54), autor: Jan Drechsler

#20978. Jechać? Nie jechać?

​Jeśli mam wątpliwości, dzwonię do Szymona. Jeśli on jedzie do Parku Wodnego, to ja też oczywiście muszę. Jeśli on nie jedzie, to… ja jadę sam, bo ktoś w rodzinie musi mieć głos decydujący i wypada, żeby to był ojciec.

Wczoraj pojechałem sam. Na kasie zabrałem klucz albo zegarek jak kto woli. Dymam do szafki, chcę włożyć torbę, a tu się okazuje, że otwarta szafka jest zapełniona. Ktoś źle zamknął swoje rzeczy. Nie namyślałem się zbyt długo, wróciłem się do kas, ale nie musiałem iść długo, bo pani z obsługi szła w moim kierunku. Wyjaśniłem w czym sprawa, pani zareagowała odpowiednio chcąc innym zegarkiem zamknąć drzwiczki. Niepotrzebnie, w międzyczasie zjawiła się osoba, której córka zajmowała szafkę. Dziękowała za troskę, ale dodała, że nic tam cennego nie ma.

Niby dziewczęce łaszki skarbem nie są, ale gdyby musiała w mokrym kostiumie iść do domu, z pewnością straciłaby zdrowie, a ono przecież jest największym skarbem człowieka.

Dlatego też jeżdżę na basen, bo wiek robi swoje, a o skarb jakoś należy zadbać. Na sparafrazowane hamletowskie pytanie jest jedna odpowiedź:

- Jechać!

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.