blog
nowe wpisy
15-Wrzesień-2018 (19.48), autor: Jan Drechsler

#18496. Jeden z grzechów głównych

​Jest sobota, nie miałem zaplanowanych, ani też nakazanych robót, więc pomyślałem, że zajmę się wykończeniem szopek. Mam tego trochę zaczętego, nawet ludzików wyprodukowanych mam w nadmiarze. Wystarczyło tylko zrobić im przyodziewek, trochę wystylizować, powstawiać do zabudowań i koniec.

Niestety jednym z grzechów głównych jest to, że zabierając się do pracy, zamiast kończyć zaczęte, zaczynam nowe. Skutek jest taki, że zaczętych ma więcej i to już nie jest grzech, ale głupota.

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.