blog
nowe wpisy
17-Wrzesień-2019 (17.04), autor: Jan Drechsler

#23694. Jeszcze przed chwilą

​Po pracy krótki odpoczynek, nieco napracowałem się, należało mi się. Wypiłem kawę i jeszcze przed chwilą myślałem, że będę się nudził. Nic z tego! Zadzwonił telefon i już wiem, że nudzić się nie będę przez cały wieczór i jutro też nie. Muszę umówić się w radiu na spotkanie w sprawie scenografii na sobotni koncert.

Przed rzeczonym telefonem pokusiło mnie, żeby sprawdzić, czy basen sportowy jest już dzisiaj czynny. Jest! Stęskniłem się za Parkiem Wodnym, chyba pojadę popływać. Jeszcze przed chwilą nie miałem ochoty na nic, teraz mam na wszystko.

Wiolka przesłała nam zdjęcie chłopaków. Nie poznałem Antka, jeszcze przed chwilą, no, dłuższą chwilą, bo w sobotę miał swoje długie włosy. Dzisiaj ma fryzurę typowo chłopięcą. Jak to się stało? Ponoć nie trzeba go było namawiać, kiedy zobaczył jak Stasia obcina fryzjer, sam poprosił o zmianę uwłosienia.

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.