blog
nowe wpisy
31-Grudzień-2019 (18.45), autor: Jan Drechsler

#25257. Jeszcze w bieżącym roku

​Na koniec całkiem, całkiem niezłego roku… piszę niezłego, bo jeszcze trwa kilka godzin, a nie chwali się dnia przed zachodem, a starego roku w sylwestra.

Przerywanie komuś wypowiedzi jest niegrzeczne, a sobie samemu, to już całkiem naganne. Jednak komuś należałoby przerwać spokojne wypowiadanie bredni o wybuchu II wojny światowej, komuś, kto mając nazwisko związane z drogą, pomyliły się drogi rozsądnej polityki.

Po krótszym namyśle doszedłem do wniosku, że być może asumptem do opowiadania kalumnii są nasi rodacy, którzy w glorii i chwale nagród, politycznych wygranych w wyborach albo oślepieni celebryckim światłem opowiadają niestworzone historyjki, żeby tylko nakarmić wybujałe ego, zapełnić kabzy, czy dokopać przyziemnym ludziom.

Zastanawiam się, czy nie wziąć się za walkę z takimi postawami… nie! Nie poniżę się do tego stopnia. Znowu sobie przerwałem, może to jest niegrzeczne, ale lepiej być chamem niż idiotą.

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.