blog
nowe wpisy
03-Lipiec-2018 (21.05), autor: Jan Drechsler

#17503. Już się przejadłem

​Jak na mój gust, to zbyt wiele jest tego futbolu. Niby mnie fascynuje, ale w gruncie rzeczy zaczyna nudzić. Jedno jest na to lekarstwo. Należy wyłączyć telewizor. Wynieść się w zaciszne miejsce mieszkania i powiedzieć sobie - dosyć! Koniec tego marnowania czasu.

Z drugiej jednak strony coś ciągnie do oglądania rozgrywek. Mam do tego, powiedzmy sobie kibicowania, jednak nieco inne podejście, złośliwe, wredne. Podobne do obserwacji jazdy figurowej, która to dyscyplina fascynuje mnie, kiedy ktoś zrobi błąd. To jest właśnie objaw przesytu - zboczenie.

Prócz znudzenia Mundialem, zaczyna mnie mnie drażnić fala krytyki polskiej drużyny. Stało się i należy zabrać się ponownie do pracy. Nie wiem, czy brakuje piłkarzy, czy prowadzący reprezentację są do kitu. W budowaniu potęgi polskiego futbolu miały pomóc orliki. Jakoś nie widać realnych efektów szumnego programu rządowego sprzed lat. Nasze ligi są nijakie, więcej ochoty do walki mają kibice, a nie o to przecież chodzi.

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.