blog
nowe wpisy
01-Styczeń-2020 (21.20), autor: Jan Drechsler

#25262. Już w Nowym Roku

​Tak, nastał nam 2020 rok, jest jeszcze Nowym Rokiem, a prawdę powiedziawszy już bieżącym. Czas biegnie niby do przodu, ale snując rozmyślania filozoficzne dochodzę do wniosku, że tuzinkowemu organizmowi ludzkiemu trudno określić kierunek tego biegu. Może bardziej zgodnie z teorią wszechświata powinno się twierdzić, że czas leci do nieskończoności.

Co się zmieniło, wraz z uderzeniem o sufit korka z wina musującego? Wiele i niewiele. W egzystencji ludzkiej, gdy codziennie zmienia się data, nic nadzwyczajnego nie nastąpiło. Jedynie końcówka w dacie jest inna, należy korzystać z nowego kalendarza, a reszta jest kontynuacją zeszłorocznej działalności.

Dlatego wszystkim życzę umiejętności powiązania przeszłości z przyszłością, bo wtedy kolejne teraźniejszości będą miały sens i dadzą satysfakcję.

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.