blog
nowe wpisy
20-Sierpień-2019 (19.02), autor: Jan Drechsler

#23254. Jutrzejsza uroczystość

​W ubiegłym roku roku odsłonięta została przy wejściu do tarnogórskiego ratusza tablica upamiętniająca pierwszy na Śląsku strajk w sierpniu 1980 roku, do jakiego doszło w FAZOS-ie. Moje pisanie także wzięło udział w tej uroczystości. Komuś się spodobało, co zaowocowało skromnym utworem czytanym we wrześniu podczas jastrzębskich obchodów solidarnościowych.

Jutro także Terenowa Sekcja NSZZ “Solidarność” Powiatu Tarnogórskiego zaprasza na rocznicowe obchody upamiętniające wydarzenia sprzed lat. Zostałem także zaproszony jako sympatyk i twórca. Będzie recytowany mój tekst. Nie przeze mnie, całe szczęście.

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.