blog
nowe wpisy
16-Wrzesień-2018 (20.43), autor: Jan Drechsler

#18500. Kaczka

​Zachciało mi się przed weekendem, niby żaden wieki specjał, ale dobrze zrobiona może dać rozkosz podniebieniu. Całemu układowi pokarmowemu też zresztą. Kupiłem wczoraj kacze piersi i dzisiaj zjedliśmy je ze smakiem. Przedtem jednak miałem nieco obawy, czy uda mi się mięso odpowiednio upiec. Pracy w kuchni nie obawiam się, ale niektóre dania wykonuję tak rzadko, że nie jestem pewien efektów.

Kaczka pofrunęła z talerza do ust błyskawicznie. Piszę te słowa i znowu nabieram chęci na skonsumowanie odrobinki. Nic z tego, na chęciach się kończy. Może to i lepiej, chęci są mało kaloryczne.

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.