blog
nowe wpisy
21-Maj-2019 (20.25), autor: Jan Drechsler

#21970. Kanalizacja

​Twórczość - twórczością, ale są jeszcze inne ważne elementy życia ludzkiego. Prozaiczne? No, nie wiem, nie wiem, bo niby dlaczego proza ma się zajmować kanalizacją, a poezja kwiatkami i gwiazdami etc. Chyba, że ktoś wprowadza elementy turpizmu do poezji, to wtedy kanalizacja staje się poetycka.

Dlaczego wspominam dzisiaj o kanalizacji? Proste, czasem trzeba dla domu zrobić coś więcej, niż napisanie tekstu. Źle funkcjonujący odpływ nieczystości zakłóca życie każdemu, każdej rodzinie. Mam, powiedzmy, że mam trochę wolnego czasu, więc zabrałem się za domowy turpizm. Bez entuzjazmu, ale za to z Szymonem, który mi pomagał. Nie udało nam się dzisiaj pojechać na basen, to przynajmniej popracowaliśmy w łazience. Choć to nie to samo, ale zadowolenie podobne.

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.