blog
nowe wpisy
22-Luty-2020 (19.43), autor: Jan Drechsler

#25991. Karta

​Jestem w sklepie. Chcę płacić i… Pech! zginęła karta kredytowa. Rzadko z niej korzystam, ale dzisiaj rano używałem jej na poczcie. Krew od razu spływa człowiekowi z twarzy. Zapewne robię się blady. Widzę już szczęśliwca płacącego z mojego konta. Może do 50 złotych. Szlag by to trafił! Jeszcze to mi jest potrzebne. Pędzę do domu. Wchodzę na konto bankowe w internecie. Nigdy nie blokowałem karty. Nie przećwiczyłem tego. Szkoda! Co robić!? Telefon! Jasne, przecież jest serwis. Dzwonię. Przechodzę wszystkie szczeble. Wklepuję jakieś cyfry na klawiaturze. Jak pech, to pech! Ta melodia szumi w uszach do teraz. Co chwila dowiaduję się z automatu, że serwisanci są zajęci. Trochę nerwowo, nieco z nudów grzebię jeszcze raz w portfelu… Jest! Nawet nie wiedziałem, że mam taką kieszonkę! Ulżyło.

Dochodzę do wniosku, że brak połączenia z serwisantem jest zaplanowany przez bank. Słuchając melodyjki jest czas, żeby spokojnie podejść do problemu.

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.