blog
nowe wpisy
16-Wrzesień-2019 (20.34), autor: Jan Drechsler

#23672. Kasztany

​Taka jest specyfika starości, że człowieka zawsze coś boli, a jeśli nie permanentnie, to od czasu do czasu. Wyjaśnić powinienem, że odległości czasowe między boleściami bywają raczej krótkie.

Mnie ostatnio boli prawa noga. Leczę się po swojemu z różnym efektem. Niech sobie nikt nie myśli, że znieczulam się tradycyjnym sposobem znanym od wieków, czyli alkoholem. Smaruję się ogólnie dostępnymi żelami z apteki.

Z wytęsknieniem czekałem aż dojrzeją kasztany. Ich obecność w kieszeniach zawsze skutkowała na strzykanie tam i tu. Dzisiaj nareszcie spadło ich kilka z drzewa na naszym podwórku. Mam je w kieszeni cały czas i jak zwykle skutkują.

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.