blog
nowe wpisy
10-Luty-2018 (20.28), autor: Jan Drechsler

#15342. Kino

​Miałem rację, że lepiej się zrelaksować niż marnować nerwy. Nasi skoczkowie tuż za podium. Pech? Może, ale przy pechu jednych, inni mają szczęście.

Relaks był świetny, bo nie dosyć, że dowartościowaliśmy się pod kątem odzieży, to jeszcze zaliczyliśmy kino. Warto było zobaczyć “Czas mroku”, film bibliograficzny o pierwszych dniach kierowania rządem brytyjskim przez Winstona Churchilla. Świetnie zrobiony, wciągający w akcję i dramaturgię czasów wojennych.

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.