blog
nowe wpisy
14-Grudzień-2018 (20.35), autor: Jan Drechsler

#19807. Klucze

​Po remoncie zostało trochę paneli podłogowych, na tyle “trochę”, że opłacało się je zwrócić w markecie. Poza opłacalnością był jeszcze jeden aspekt, mianowicie nie wiedziałem co z nimi zrobić. Przecież nie mogę sobie zagracić piwnicy, która niedawno została posprzątana.

Panele oddałem, pieniądze wziąłem i zadowolony z siebie pomaszerowałem w kierunku auta. Chciałem otworzyć drzwi i… Gdzie kluczki, gdzie cały pęk kluczy do domu i do pracy?

Wróciłem się do marketu.

- A jak wyglądały te klucze? - zapytał ochroniarz, który zjawił się przy ladzie ze zwrotami.

- Takie sobie metalowe, co ja będę opisywał, przecież przed momentem je zostawiłem - odparłem.

- Tak, ale pani wrzuciła je już do szuflady, więc niech pan pokaże, które to są.

Pokazałem, ale moją uwagę przykuła ilość przeróżnych kluczy w tej szufladzie.

- Teraz pójdę z panem, bo muszę sprawdzić, czy faktycznie otworzy pan swoje auto - powiedział uśmiechnięty ochroniarz i wytłumaczył, że takie mają zasady. Podczas wędrówki do samochodu opowiedział mi, że przed świętami ludzie tracą ogromną ilość kluczy, dlatego tyle ich zobaczyłem w szufladzie.

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.