blog
nowe wpisy
09-Styczeń-2020 (15.41), autor: Jan Drechsler

#25351. Kochane dzieciaki

​Dzień Babci (i Dziadka ponoć też) jest dopiero 21 stycznia, ale ze względu na ferie w przedszkolu u Stasia uroczystość odbywała się już dzisiaj. Agnieszka pojechała, razem z drugą babcią, czyli Małgosią mogły podziwiać wnuka w akcji. Zdolne są teraz dzieciaki, widziałem to na filmie przesłanym bezpośrednio z występu pierwszaków.

Zaraz też przypomniałem sobie o sprawie, o której już dawno temu miałem zamiar napisać. Często zdarza się, że wracając z Tarnowskich Gór do domu przystaję na moment w Starych Tarnowicach, w zatoczce przy parkanie przedszkola. Robię drobne zakupy bądź w kiosku, bądź w innych sklepach. Dzisiaj też zaparkowałem tam i znowu wpadł mi w oko bezmiar śmieci w trawie przy owym płocie przedszkolnym. Porozrzucane butelki po wódce i puszki po piwie, rozdeptane pudełka po papierosach. Czyżby maluchy przerzucały przez płot opakowania po wstydliwej konsumpcji? Chyba tak, bo jeśli nie one, to ja i mnie podobni, którzy tam częściej parkują auto.

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.