blog
nowe wpisy
13-Listopad-2018 (20.45), autor: Jan Drechsler

#19400. Kończę

Powoli kończę, ale skutecznie. Nie ja osobiście kończę albo jak bardziej zrozumiale - wykańczam się! Kończę robić szopki. Mam tu na myśli te duże, które robią “masę” na wystawach, bo o małych, filigranowych nawet nie wspomnę. Mam tego tyle, że starczy na dwie wystawy.

W sumie to dwóch wystawach moje szopki już mają być. Kuzynka wywiozła dwie do Włoch i chce je pokazać na świątecznej ekspozycji w Neapolu. Kolejne dwie mam przesłać do Hamburga. Losy wystawy autorskiej wahają się jeszcze. To znaczy, że mam różne możliwości, w samym fakcie pokazania sznurkowych szopek wątpliwości nie ma.

Dzisiaj siadłem do szycia popołudniową porą i nawet nie spostrzegłem jak zrobił się wieczór. Lubię tę pracę, bo nie dosyć, że daje efekt, to dodatkowo jest sposobnością do przemyśleń na aktualne i przyszłe tematy. Czyli stwierdzić powinienem, że kończę, żeby nie skończyć, ale kontynuować.

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.