blog
nowe wpisy
21-Styczeń-2018 (20.42), autor: numer 16

#15013. koleda/putin…

koleda idzie cala para…byla juz u kuzyna i powiedzialem mu zeby sprawdzil czy juz pisza na drzwiach nowozytnych 3 kroli z inicjalami D+K+K….

putin opanowal wszystkie mozliwe polityczne triki do perfekcji zeby wygrac wybory…wprawdzie nie wszedl do lodowatej wody w przerebli bo byl lod za cienki i bylo niebezpiecznie, ale 3 razy sie zanurzyl w lodowatej wodzie poswieconej przez prawoslawnych kaplanow… zmyl wszystkie grzechy m.in. aneksje krymu i jakie tylko mozliwe grzechy mial nie spowiadajac sie, tak jak to w religii katolickiej….

w przypadku rosji to co zrobil to ma zwyciestwo w kieszeni a i moze dostanie glosy spoza rosjii…putin nie potrzebuje zadnych internetowych hakerskich chwytow… wygrana ,najtansza ,najprymtywniejsza mozliwa a skuteczna metoda…..

wczoraj bylem na nartach z moja wnuczka alex, z magda i z darkiem na nartach w camelback w pensylwani…. o dziwnej porze, bo o 3-ciej po poludniu….takiego scisku narciarzy to w zyciu nie widzialem, samochody parkowane byly na poboczach drogi w odleglosci wiecej niz kilometra na piechote do kas biletowych…

co to czlowiek nie doswiadczy niz umrze, mkk​

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.