blog
nowe wpisy
12-Marzec-2018 (20.34), autor: Jan Drechsler

#15876. Kolejka

​Wróciłem z Parku Wodnego i mogę z czystym sumieniem i grzbietem też czystym stwierdzić, że mam niebywałe szczęście. Kiedy wchodziłem do świątyni Neptuna tarnogórskiego grodu, przy kasach było prawie pusto. Nieco dłużej trwało wpuszczenie mnie, bo od dzisiaj zaczął funkcjonować nowy system kluczy. Szatnia główna jest remontowana, w grupowej nowe szafki i trochę tych starych, zamieszanie było, ale do opanowania.

Gdy wychodziłem, doznałem szoku! Przed kasami długa i grubaśna kolejka. Niestety trochę będzie problemów z nowym systemem, ale przypuszczam, że za kilka dni wszystko wróci do normy.

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.