blog
nowe wpisy
06-Sierpień-2019 (21.50), autor: Jan Drechsler

#23097. Kolejne urodziny

​Tym razem urodziny naszego zięcia - Patryka. W mojej opinii Magda związała się z mężem, który posiada nie tylko wiele zalet, ale jest fajnym człowiekiem o wielu zainteresowaniach i dużym uporze w dążeniu do celu. Poza tym ma często poglądy zbliżone do moich, tym razem myślę o celebracji okazji rodzinnych.

Zawsze lubimy spotykać się z rodzinami naszych dzieci. Poza tym, każdy wspólny wyjazd z Agnieszką jest także chwilą możliwości porozmawiania o sprawach bieżących. Wracając z Psar moja kochająca żona opowiedziała mi o dzisiejszym obiedzie, który konsumowała z Martą.

- Babciu, twoje obiady są takie dobre, że aż szkoda je jeść - powiedziała nasza najstarsza wnuczka.

To jest słuszna linia postępowania. Niestety, ja je pożeram w całości.

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.