blog
nowe wpisy
16-Styczeń-2019 (18.34), autor: Jan Drechsler

#20191. Komfortowa sytuacja

​Szopki oglądane w Gliwicach przynoszą wiele radości oglądającym. Udziela się ta radość także księdzu dyrektorowi, bo odwiedzanie Centrum Edukacyjnego Młodzieży ma swoje zalety propagandowe.

Pewnie, że lepiej byłoby dla mnie, gdybym dotarł z wystawą do Düsseldorfu, bo wystawa zagraniczna ma swoje znaczenie, ale co tam. Co ma wisieć, nie utonie. Poza tym wcale mnie nie rajcuje jeżdżenie przez pół świata i do tego przed świętami.

Teraz mam komfortową sytuację, bo wystawy mam zaplanowane na dwa lata do przodu. Mogę sobie szyć i cieszyć się, że powstają nowe, a pomysłów mam setki.

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.