blog
nowe wpisy
19-Kwiecień-2017 (15.11), autor: Jan Drechsler

#10741. Komuś zależało

Moje wczorajsze refleksje dotyczące zimy mają uzasadnienie. Zastanawiałem się, czy śnieżny atak jest końcem poprzedniej, czy następnej pory mrozu i białych opadów. Służby odpowiedzialne za sprzątnięcie z asfaltu śliskiej warstwy zastanawiają się pewnie do teraz. Dosyć wczesnym rankiem jechałem przez powiat i nigdzie nie było śladu po pługach.

Gwoli ścisłości w jednym miejscu odśnieżano. Przed Castoramą cały parking, droga dojazdowa oraz chodnik zostały oczyszczone małym sznejflugiem. Jak komuś zależy, to zrobi. Widocznie firma ma takie prace w budżecie, bo samorządy niespecjalnie… A może im nie zależy? Tylko na kim, na klientach? Tak, klienci w przyszłych wyborach kupią wszystko, nawet stojąc po kostki w śniegu.

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.