blog
nowe wpisy
11-Wrzesień-2018 (20.28), autor: Jan Drechsler

#18444. Koncentracja siły

​Za moment zacznie się mecz Irlandia - Polska. Nie oglądałem poprzedniego z Włochami, który nasza reprezentacja grała z nowym selekcjonerem. Dzisiaj obejrzę sobie chociaż fragment, chociaż na koncentrację siły w zespole nie wierzę. Wynik raczej bezbramkowy albo coś około tego. Zobaczymy, obym się mylił.

Skoncentrowałem własne siły i nie dosyć, że wykonałem zaplanowane zadania, to jeszcze wykroiłem chwilę na popływanie. Gnuśne ciało domagało się już zdrowego ruchu. Rozruszanie kości przed nocą dobrze robi.

Paskudną mamy datę. Skoncentrowane siły Al-Kaidy zrobiły spustoszenie w USA w 2001 roku. Jak można szafować ludzkim życiem? Nigdy nie będę w stanie zrozumieć morderców.

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.