blog
nowe wpisy
06-Październik-2018 (22.35), autor: Jan Drechsler

#18836. Koncertowa sobota

​Na koncercie byliśmy wieczorem, ale wiele spraw poszło koncertowo. Banery powieszone, nie miałem problemów ze zgodą właścicieli posesji, na których płotach zawisły. W końcu są to od dawna dobrzy znajomi. Dla mnie wybory ciągną się przez całe życie i jakoś najczęściej udaje mi się wygrać dobrych znajomych.

A co do koncertu, to postanowiliśmy pojechać do kościoła ewangelickiego i skorzystać z dobrodziejstw XV Tarnogórskich Wieczorów Muzyki Organowej i Kameralnej. Utwory trójki Bachów, Schaffratha, Rubinsteina, Renauda, Mendelssohna i Wallka-Walewskiego nastroiły mnie twórczo. Lubię słuchać dobrej muzyki, na tej dawnej mało się znam, ale odbieram jakość bardzo osobiście. Dźwięki musza mi się podobać.

Teraz brakuje mi tylko koncertowego snu, muszę jeszcze chwilę posiedzieć, bo mam ochotę na szycie elementów do szopki.

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.