blog
nowe wpisy
31-Październik-2019 (20.54), autor: Jan Drechsler

#24383. Koniec października

​Co to oznacza, nie należy tłumaczyć. Szaleństwo na cmentarzach, bo koniec października jest początkiem listopadowych świąt związanych z zaświatem. Planuję na jutro wczesny wyjazd do jednej z tarnogórskich nekropolii, ale jak to zrealizuję zależy od mgły. Jeśli będzie taka, jak obecnie, czyli tylko mgła i niczego więcej nie widać, to dziękuję bardzo! Samobójcą nie jestem.

Ostatnio zebrało mi się na wspomnienia, tak z powodu odwiedzin Wrocławia. Kontynuując je, idę myślami do I-go roku studiów na weterynarii. Cały październik wkuwaliśmy budowę kości, koniec października był momentem największego stresu, bo na początku listopada zdawaliśmy osteologię. Wszystkim nam śniły się kościotrupy zwierzęce.

Koniec października jest początkiem ostrego przygotowywania się do wystawy. Bardzo ostrego, bo wbiłem sobie igłę do kciuka.

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.