blog
nowe wpisy
21-Październik-2017 (18.37), autor: Jan Drechsler

#13535. Korelacja

Jestem niesamowicie odkrywczy! Zauważyłem zależność wykonanych prac przy szopkach od odległości mojej od laptopa. Domyślać się nie trzeba długo, że im dalej jest komputer ode mnie tym większy jest postęp w przygotowaniu do wystawy. Mam więc do czynienia z korelacją ujemną, a współczynnikiem jest ilość schodów pomnożona przez czas do namysłu.

Dobrze mi tak, wyniosłem komputer na najwyższy poziom domu. Teraz spędzam przy nim tylko chwile naprawdę potrzebne. Jeśli zajdzie taka konieczność, wyniosę go na poddasze lub postawię przy kominie.

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.