blog
nowe wpisy
21-Czerwiec-2019 (20.04), autor: Jan Drechsler

#22461. Krótkie myśli

​Śmiesznie krótki tydzień pracy - jednodniowy. O nie! Dla mnie dwudniowy, bo jutro o świcie kolejny powrót do rzeczywistości. Nigdy nie przypuszczałem, że tak będę się cieszył mając w perspektywie pracującą sobotę.

We władzach unijnych dzieją się ruchy, których nikt nie podejrzewał. Trzeba mieć krótkie wizje przyszłości i wybujałe ego, żeby nie podejrzewać riposty na bezduszne oskarżenia.

To, co przeczytałem o RPO, napawa mnie wstrętem. Krótko i tyle. To z mojej strony, ale konsekwencje powinny być stanowcze.

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.