blog
nowe wpisy
03-Styczeń-2019 (18.51), autor: Jan Drechsler

#19991. Krótkie spotkanie

​Z pewnością każdy ma wśród znajomych takie osoby, z którymi chociaż nie widuje się zbyt często, ale przy spotkaniu wydaje się, że rozstało się wczoraj. Dla mnie takimi małżeństwo Jolka i Wiesiek. Poznaliśmy się na studiach, oni byli z zootechniki, ja wiadomo skąd, a pracowaliśmy razem w klubie Katakumby. Czasy wrocławskie były źródłem wielu znajomości, przeróżnych przygód, dziwnych złożoności wydarzeń, a wszystko to promieniuje do dzisiaj nierozerwalnymi kontaktami.

Wczoraj zadzwonił Wiesiek oznajmiając, że wpadną na moment wracając z mało przyjemnej imprezy rodzinnej, domyślać się można co to takiego było. Byli krótko, a pozostawili tęsknotę za dawnymi czasami, za Wrocławiem, który momentami był naprawdę nasz. To się nie wróci, ale nostalgię rozwiać może perspektywa także cudownej przyszłości z osobami, z którymi chce się pracować, iść do przodu. Oczywiście nie zapominając o dawnych chwilach, bo one były blokami startowymi w prawdziwą dorosłość bez pozbywania się młodości myśli.

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.