blog
nowe wpisy
11-Maj-2018 (21.31), autor: Jan Drechsler

#16767. Lek na zwątpienie

​Największym twardzielom zdarzają się chwile zwątpienia. Amplituda nastrojów może osiągać takie szczyty, że człowiek ma ochotę rzucić wszystko w diabły, całość zajęć dodatkowo wziętych na barki. Nie muszą tu mieć wpływu niepowodzenia, obiektywne lub subiektywne czynniki. Wystarczy zły humor spowodowany błahostką.

Najlepszym lekiem na zwątpienie jest konsekwencja działania. Ona daje owoce radości, a elementem konsekwencji są takie próby jak ta dzisiejsza. Jeśli miałem wątpliwości, to już ich nie mam, wszystko będzie w bardzo dobrym gatunku.

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.