blog
nowe wpisy
16-Maj-2019 (20.25), autor: Jan Drechsler

#21881. Lepsza pogoda

Teraz, pod wieczór nieco rozjaśniło się niebo nad naszą majową niedolą. Zawsze deklaruję, że uwielbiam deszcz i chłód, ale nigdy nie twierdziłem, że nieco ciepełka i sucha odzież wierzchnia mi nie odpowiadają. Mało tego, nudzi mnie monotonia! Nawet jeśli trochę pada, to niech pada (ale mi się zacytowało Gałczyńskiego!... całkiem niechcący), ale tak, żeby nie było nudno.

No tak! Ostatnio faktycznie maj stał się naszą niedolą, humory takie, że mało nosy nie dotykają chodnika. Dlatego cieszę się, że pod wieczór niebo rozjaśniło się i przez dziury w chmurach Słońce strzeliło nadzieją na prawdziwie majową pogodę.

Jak będzie jutro, nie wiem. Mógłbym zerknąć do internetowych prognoz, ale po co? Żeby sobie psuć nadzieję, kiedy przeczytam, że nadal będzie dżdżysto?

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.