blog
nowe wpisy
11-Styczeń-2019 (16.59), autor: Jan Drechsler

#20141. Makabra

​Poszukując wiadomości do pewnego tematu, natknąłem się na makabryczną historią. Prawdę mówiąc, kiedy byłem młody, taki na poziomie podstawówki, opowiadano ją w moim towarzystwie i myślałem, że jedynie chcą mnie postraszyć.

Horrory z kanibalami w roli głównej są wyjątkowo wstrętne. Tym przypadkiem jestem zdegustowany, bo będąc nieświadomy, mieszkałem kiedyś kilkaset metrów od miejsca zbrodni. Konkretnie w Ziębicach, gdzie po I wojnie światowej mieszkał i produkował Karl Denke. Czytanie o jego wyczynach powoduje, że odechciewa się jeść.

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.