blog
nowe wpisy
05-Marzec-2019 (21.52), autor: Jan Drechsler

#20847. Mam serdecznie dosyć!

I jak się okazuje po rozmowach z niektórymi znajomymi, oni też mają tego dosyć. Czego?

Objazdów w Zbrosławicach. Niedogodność związana jest z rozbiórką mostu kolejowego. Pal sześć, że trzeba jeździć dalej, najbardziej denerwują zwężenia jezdni na mostkach nad Dramą. Tam niewielu przestrzega znaków drogowych, niewiele znaczy dla nich okrągła tarcza z dwoma strzałkami, z czerwoną i białą.

Do tego, żeby było ciekawiej, dzisiaj miałem przypadek zablokowania wjazdu do jednokierunkowej ulicy w Ptakowicach. Ktoś cwany zrobił skrót jadąc pod prąd. Załamać ręce! Znam tego człowieka, myślałem, że jest mądrzejszy.

Nie zawsze mądrze myślę, jak widać.

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.