blog
nowe wpisy
23-Maj-2019 (18.09), autor: Jan Drechsler

#21994. Marudna pogoda

Deszczowy maj, pogoda taka akurat do marudzenia. Utopce wychodzą już z każdej małej nawet kałuży, namnożyło się ich nieskończenie wiele. Podejrzewam nawet, że to one zepsuły mi auto. Nadpsuły, chciałem powiedzieć, bo jeździć nim można by było, ale w stresie. Całe szczęście, że problem jest tylko w tym, żeby dostarczyć części zamienne do warsztatu i potem oczywiście pozamieniać. Niestety dzisiaj to nie nastąpi, dopiero jutro, dlatego jestem częściowo aresztowany.

Obarczam winą za wszystko złośliwe utopce, bo kto inny mógłby robić mi na złość?... A może to właśnie one zesłały deszcze, żebym nie cierpiał uwiązany w momencie, kiedy jest słonecznie? Zastanowię się jeszcze nad problemem, bo rzucać kalumnie na kogoś jest łatwo. Marudzenie także nieciężko wychodzi, ale realna analiza rzeczywistości sprawia zwykle problemy.

Piszę te marudne słowa, ale do końca nie jestem przekonany, czy myślę o utopcach, czy o faktycznych osobach?

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.