blog
nowe wpisy
12-Październik-2017 (15.49), autor: Jan Drechsler

#13398. Marzenie

Nie należy ich utożsamiać z planami życiowymi, z pewnością nie mają zbyt wiele z możliwościami człowieka, a jednak próbujemy dopasowywać je do realiów. Marzenia. Złudne piękno perspektyw na przyszłość. Zdarza się, że spełnione nie dają satysfakcji, a wtedy wchodzimy w kolejny dymek mrzonek pragnąc stać się, być kimś, mieć coś.

Każdy ma jakieś marzenia. Mniejsze i większe, przyziemne i zwariowane. Moje najnowsze marzenie to dobrze spędzony weekend. Dobrze, czyli jak? Z pewnością w oderwaniu od rzeczywistych trosk i najlepiej żebym mógł pomarzyć o następnym.

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.