blog
nowe wpisy
12-Lipiec-2018 (03.10), autor: numer 16

#17599. mecz-polfinal….

ogladalem caly mecz….i nie tylko, ale i pomeczowe historie…..ktos rzucil snieta rybe na murawe.. oczywiscie polacy wszystko wiedzacy zaraz podali ze to zrobili anglicy….oczywiscie musze wyjasnic ze podrzucona snieta ryba komukowiek to znak wylacznie mafii i przekazana ta droga wiadomsc to ze ” you gonna sleep with fish” ( w angieskim nie ma liczby mnogiej I jest tylko fish a nie fishes) . z polskich wiadomsci nikt nie wie w ktorym to momencie podrzucono ta snieta rybe, a rownie dobrze to mogl byc mafijny ekspert i po golu mandzukovica to zrobil nie lubiacy angoli. polacy to dla mnie narod rozumny ale czasem to rece opadaja.

chorwaci wykazali niesamowity chart ducha…. w zyciu bym nie przypuszczal, ze chorwaci wygraja…….

to tyle,mkk.

ps. populacja chorwacii to 4,1 mln. ludnosci, najmniejsze panstewko ktore dotarlo do finalu a nie tylko bo pilkarzami calej reprezentacji sa autetyczni chorwaci, nie tam jakis import z calego swiata. to jest ewenement w historii pilkarskich mistrzostw swiata. brawo chorwacja!!!

good luck in final game with france.​

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.