blog
nowe wpisy
13-Listopad-2017 (21.45), autor: Jan Drechsler

#13892. Mecz

​Zastanawiałem się długo, czy będę oglądać ten mecz. Polska gra z Meksykiem, jest wynik jednobramkowy, niekorzystny dla naszej drużyny po pierwszej połowie.

Nie miałem ochoty angażować się emocjonalnie wcale nie powodowany odmiennością drużyny polskiej, jej odmłodzeniu, eksperymentalnym składem. Po prostu chciałem się wyłączyć od emocji, które mi towarzyszą. Chciałem wyciszyć się nieco, zrelaksować, odetchnąć od stałych załatwiań spraw ważnych.

W efekcie miłych domowych zdarzeń i mówiąc prawdę - z powodu przepracowania stało się inaczej. Siedzę i oglądam, ale wyciszyłem się tak, że słyszę szelest igły wbijanej do sznurka, o meczu nie jestem w stanie powiedzieć wiele. Bardziej rozgrywam mecz z samym sobą i nie chciałbym strzelić gola do własnej bramki. Czekają mnie dwa tygodnie intensywnej pracy organizacyjnej, prób, spotkań kończących dopinanie spektaklu. Lubię to, ale nie jest łatwo, może dlatego tak lubię.

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.